Dlaczego my?

  1. Po pierwsze: posiadamy wykształcenie kierunkowe – jesteśmy dyplomowanymi architektami krajobrazu z tytułem magistra inżyniera Politechniki Krakowskiej (Wydział Architektury).
  2. Po drugie: kilkuletnie doświadczenie zawodowe – zdobyte w szkółce roślin, przy wykonywaniu i pielęgnacji ogrodów, we współpracy z generalnymi wykonawcami, (bądź deweloperami nie tylko z Krakowa), a przede wszystkim z licznymi Klientami prywatnymi.
  3. Po trzecie: wciąż podnosimy swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach oraz w trakcie pracy we własnym ogrodzie. Tak by nam pracowało się łatwiej, a efekty naszej pracy cieszyły wasze oczy. Jednak najlepszym ze szkoleń będzie współpraca właśnie z Tobą 🙂
  4. Po czwarte: uwielbiamy rozmawiać, a jeszcze bardziej słuchać, dzięki temu projekt ogrodu jest zawsze odzwierciedleniem tego czego oczekujesz.
  5. Po piąte: Spełnianie marzeń to fantastyczny zawód! Nigdy nam się nie znudzi 😉

 

Kim jesteśmy?

W swojej pracy wykorzystujemy zdobyte wykształcenie i doświadczenie zawodowe, tak by jako profesjonaliści pomóc Ci w stworzeniu Twojej zielonej przystani. Dostarczamy usługi wysokiej jakości, bo sami, jako użytkownicy/klienci, chcielibyśmy otrzymywać taki poziom produktów. Nie pozostawiamy Cię „samego sobie” z problemem projektowym/ ogrodniczym, bo Ty wpuszczając nas do swojego ogrodu oraz opowiadając nam o swoich marzeniach, obdarzasz nas zaufaniem – a to najważniejsza z cech kontaktów międzyludzkich! A tak na marginesie, jesteśmy perfekcjonistami i chcielibyśmy zobaczyć błysk radości w Twoich oczach na widok własnego ogrodu.

A po pracy…
Kasia, która prowadzi naszą pracownię, zapewnia że nie przepracowała jeszcze ani jednego dnia w swoim życiu! Śmiałe stwierdzenie… Jednak jeśli praca jest Twoją pasją – to każdy dzień jest po prostu jej realizacją.  Prywatnie jest żoną najbardziej kreatywnego amatora ogrodnika, którego pomysły są nie lada inspiracją oraz współ-właścicielka dwóch kotów, one o krajobrazie i ogrodach wiedzą wszystko. W chwilach wolnych, szczególnie latem, ogląda na żywo dzikie i piękne krajobrazy Rumunii.

 

Co zyskujesz współtworząc swój ogród z nami?

W pełni profesjonalną i kompleksową usługę projektową, która pozwoli na realizację Twojego wymarzonego ogrodu. A to wszystko okraszone uśmiechem 🙂

 

Co nas wyróżnia?

U nas znajdziesz to  czego nie znajdziesz nigdzie indziej…

 Po zakończonej współpracy projektowej oraz pracach wykonawczych (po pełnym sezonie wegetacyjnym od momentu założenia ogrodu, w ramach współpracy projektowej) chciałabym się z Tobą spotkać i porozmawiać. Ogród ma bardzo niepokorny charakter, warto sprawdzić jak sobie radzi w codziennym życiu i pomóc użytkownikom w pełni cieszyć się ich zielonym odbiciem życia!

Dlaczego my?
5 (100%) z 1 głosujących